ניקיון מפעלים

ניקיון מפעלים איננה מלאכה פשוטה וטומנת בחובה לא מעט אתגרים ודורשת מקצועיות ומיומנות, בדיוק לשם כך אנחנו רואים עשרות מפעלים, עסקים ותאגידים פונים לשם שירותי ניקיון מפעלים לשם עמידה בתווי תקן, יצירת סביבת עבודה נעימה ונוחה לעבודה ולשם ייעול שאר התהליכים העסקיים במפעל. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות ניקיון מפעלים – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של ענק הניקיון פה לעשות לכם סדר.

ניקיון מפעלים

מתייחסים אל הפרטים הקטנים ביותר – תוכנית עבודה מסודרת ומפורטת

ניקיון מפעלים הינה מלאכה הדורשת מקצועיות ומיומנות תוך כדי התייחסות אל הפרטים הקטנים ביותר על מנת להבטיח את איכות ועמידת המפעל בכל תווי התקן המחמירים תוך כדי שמירה על סביבת עבודה נקייה. לרוב מפעלים יהיו סביבת עבודה מורכבת ומשימה מעט מאתגרת, בדיוק לשם כך קיים הצורך בבניית תוכנית עבודה מפורטת ומסודרת אשר במהלכה מאפיינים את המפעל, את הצרכים והדרישות ופועלים לשם יישום פעילויות הניקיון בחלל בצורה מקצועית.

ענק הניקיון מתמחה בניקיון מפעלים ובונה תוכנית עבודה מסודרת ומפורטת לכל אחד מן המפעלים בהם היא לוקחת חלק תוך כדי עמידה בכל תווי התקן, נהלים ואף נותנת לכם את האפשרות להמשיך לתפקד במהלך יום העבודה ללא שום הפרעה תוך כדי שהיא מבצעת את כל מלאכות הניקיון הנדרשות.

ניקיון מפעלים – אלו מפעלים יצטרכו את השירות?

בעלי עסקים ומפעלים רבים תוהים האם הם צריכים את השירות או שמא אין צורך בעבודה עם חברה המתמחה בניקיון מפעלים. אנו מאמינים כי ניקיון מפעלים הינו מוצר צריכה בסיסי לכל מפעל בישראל ובעולם, אין זה משנה אם המפעל עוסק בייצור תרופות ומרכיבים כימיים או שמא מדובר במפעל המתעסק בנגרות ויצירה – על מנת להפוך את החלל לנוח ויתר לעבודה, פרודקטיבי ואיכותי קיים הצורך בניקיון נכון של המפעל.

כמו כן אנו רואים תעשיות רבות, לרבות תעשיות הפארם, התרופות, מוצרי מזון ואף בעולמות הפיתוח והבנייה את החשיבות בעמידה בתקנים מיוחדים וברמות ניקיון משתנות למוצרים השונים אותם הם מייצרים במפעל.

לכן אנו רואים חשיבות רבה בניקיון מפעלים לכל מפעל באשר הוא, כמו כן אנו מאמינים כי כל מפעל הינו שונה בדרישותיו ולכן קיים הצורך בשיחת אפיון ובהתאמה אישית לצרכים של המפעל.

האם כל אחד יכול לנקות מפעלים?

ניקיון מפעלים הינה מלאכה חשובה ואינטגרלית, כיום ניתן למצוא עשרות ואף מאות חברות המציעות שירותי ניקיון אך עלינו לזכור כי ניקיון מפעלים שונה במהותו ממגוון רחב של מלאכות ניקיון אחרות, לרבות – ניקיון משרדים, עסקים ומשקי בית פרטיים. על הצוות להיות בעל ניסיון ומוניטין בניקיון מפעלים, כמו כן עליו לעבור את כל ההכשרות הרלוונטיות לשם התאמתו לניקיון המפעל – שימוש בציוד מתקדם, הבנה בתקנים תברואתיים, ניקוי וחיטוי, עבודה עם חדרים נקיים ועוד. לכן בדקו שאתם עובדים אך ורק עם חברה המתמחה בניקיון מפעלים אשר תוכל לתת לכם מעטפת מלאה בתחום.

ענק הניקיון מתמחה בניקיון מפעלים ועובדת לפי כל התקנים המחמירים של משרד הבריאות, העבודה והביטחון ולפי תקני הISO והתקנים הפדרליים לעבודה במפעלים ובחללים נקיים.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה בניקיון מפעלים

מאחר וניקיון מפעלים צריכה להיעשות בצורה מקצועית ותוך כדי אפיון של החלל אנו רואים חשיבות בעבודה אך ורק עם חברה המתמחה בניקיון מפעלים. מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו נחשפים אל עשרות חברות שונות, ריכזנו עבורכם מספר נקודות שיעזרו לכם לבחור את החברה הטובה ביותר עבורכם:

  • ניסיון לצד ותק – בחירת חברה לשם ניקיון מפעלים עלולה להיות מעט מסובכת, יחד עם זאת אנו מאמינים שאחד מן הפרמטרים החשובים ביותר הוא עניין הניסיון לצד ותק של החברה איתה אנו עובדים. אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה בעלת ניסיון לצד ותק בעולם הניקיון, חברה זו תדע לאפיין את הצרכים שלנו ולהתאים עבורנו את הפתרון הטוב ביותר לצרכים שלנו.
  • מוניטין – אין מן הנמנע שחברה אשר צברה לעצמה ניסיון לצד ותק במהלך השנים צברה לעצמה גם מוניטין, אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברת ניקיון בעלת מוניטין חיובי. מוניטין החברה אומר לא מעט על הדרך בה היא מתייחסת ללקוחות שלה, שירות, אדיבות ואיכות הניקיון לכן אנו לא נרצה להתעלם מן המוניטין בשום פנים ואופן.
  • התמחות בעבודה עם מפעלים – כפי שכבר אמרנו לכם ניקוין מפעלים איננה מלאכה פשוטה ודורשת מקצועיות ומיומנות, אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה המתמחה בניקיון מפעלים אשר עובדת עם מספר רב של מפעלים בנישות שונות – כך נוכל לדעת שהגענו למקום הטוב ביותר עבורנו.
  • בעלת כל ההיתרים והרישיונות הרלוונטיים לביצוע המלאכה – אנו נרצה לעבוד אך ורק עם חברה אשר מכשירה את כל עובדיה לעבודה מקצועית ומותאמת למפעלים, בעלת כל ההיתרים והרישיונות הרלוונטיים ועובדת בפיקוח התמ"ת.
  • חוג לקוחות – חוג הלקוחות של החברה מעיד לא מעט עליה, אנו נרצה לשאול אודות חוג הלקוחות ואף לבקש לדבר עם אחד מהם – כך נוכל לקבל אינדיקציה רחבה לגבי החברה.

 

אמרתם ניקיון למפעלים – אמרתם ענק הניקיון

אם חיפשתם אחר חברה המתמחה בניקיון למפעלים הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. חברת ענק הניקיון נחשבת לאחת החברות המובילות בצפון בעולמות הניקיון. החברה במהלך השנים לקחה חלק במגוון רחב של פרויקטים הן בעולם הפרטי והן בעולם העסקי והתעשייתי והפכה לבחירתם הטבעית של אלפי מפעלים בישראל. החברה פועלת במקצועיות וכל עובדי החברה עוברים הכשרות מקיפות, כמו כן ענק הניקיון פועלת ברישיון ובפיקוח של התמ"ת.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל מפעלים רבים שכבר בחרו נכון, זה הזמן שלכם לבחור בענק הניקיון.