הסרת כתמים ממוצרי בד

הסרת כתמים ממוצרי בד

כיום יותר ויותר צרכנים חוזרים חזרה אל רכישת ספות מבד, כורסאות וינטג' פרחוניות, שטיחים פרוותיים ונעימים.

אך מה קורה כאשר המוצר היפה, הבהיר לעיתים והיקר שרכשנו – ניצב לנגד עינינו עם כתב סרבני לניקוי?

אז יש כמה כתמים סרבניים קשים אשר בהחלט לא פשוט להסירם ממוצרים כמו ספות בד ושטיחים. אחד מהם הוא כתמי דם

דם יכול להיווצר על גבי מזרוני שינה, שטיחים, וספות בד.

הסרת כתמי דם יכולה להיראות כמו משימה בלתי אפשרית במיוחד כאשר אין לנו את הכלים המתאימים לעשות זאת. להיפך, במקרים מסוימים ניסיון להסיר את הכתמים באופן מיידי על ידי מגוון חומרי ניקוי ביתיים, שפשופים, שפיכת נוזלים, יכולה רק להחמיר את המצב ולגרום לכתם להתבצר בעמדתו ולהתפשט.

בנוסף, אנו עלולים לפגוע במרקם הבד של הספה או השטיח ולגרום לסיבים להיהרס כליל בעודנו מנסים לשפשף ולהסיר את הכתם.

אז מה הדבר הנכון לעשות על מנת לא לפגוע במוצרים שלנו ?

כאשר אנחנו מתמודדים כתמי דם, עלינו לפנות לחברות המתמחות בתחום של הורדת כתמי דם. חברת גל אור הינה חברה מהמתקדמות והוותיקות בתחום של הסרת כתמים משלל ריפודים שונים. בין אם מדובר במזרני שינה, שטיחים, כורסאות, ספות, או ריפודי רכב – גל אור היא הפתרון עבור הסרת כתמים קשים וסרבניים דוגמת כתמי דם.

החברה לוקחת מכם את המוצר המלוכלך, ודואגת כי היא ינוקה על ידי חומרי הניקיון המתאימים אשר נבדקו ונבחרו בקפידה בהתאם לסוג הבד. ישנה אחריות על שמירה על הבד ועל תקינותו, וחזרתו של המוצר שלם ללא פגע חזרה אליכם. המוצר חוזר במהירות, יבש ונקי מכל כתם.

תוכלו ליצור קשר עוד היום עם חברת גל אור אשר תספק לכם את כל המידע המשלים אודות הסרת כתמים קשים וניקוי יסודי של מוצרי בד בביתכם. זכרו, כי הסרת כתמים וניקיון יסודי כללי של כל מוצרי הבד שלכם, איננו רק קוסמטי כי אם גם בריאותי והיגייני עבורכם ועבור ילדיכם.

אולי יעניין אותך גם: